Jesteśmy zawsze dostępni dla Ciebie

Sosnowy GajBlog

 • Wiosenne porządki z Sosnowym Gaj
  04
  kwiecień
  2018

  Wiosenne porządki

  Ze względu na zbliżający się sezon wypoczynkowy, odświeżyliśmy teren wokół naszych domków wypoczynkowych i serdecznie zapraszamy gości. Natura zaczyna budzić się z zimowego snu, słychać trele ptaków z lasu za domkami wczasowymi, trawa zaczęła już sie zielenić. Słońce ponad konarami wschodzi już szybciej i dłużej zostaje z nami. Od razu mamy więcej siły do działania.

 • Agroturystyka w Męcikajle na stronie WWW
  26
  marzec
  2018

  Stworzenie nowego portalu Agroturystyka w Sosnowym Gaju

  Dla lepszego kontaktu z gości stworzyliśmy przyjazną stronę internetową, gdzie w łatwy i szybki sposób zapoznasz się z naszą ofertą noclegową nad jeziorem Trzemeszno. Polecamy zajrzeć na stronę rezerwacji, tam widać jakie terminy są jeszcze wolne.

 • Sylwester z Agroturystyką Sosnowy Gaj
  08
  marzec
  2018

  Święta nad jeziorem

  Nasi goście spędzili u nas święta Bożego Narodzenia i sylwester - nad jeziorem fajerwerki wyglądały jak z bajki odbijając się w wodzie. Brak śniegu nie zniszczył świątecznej atmosfery, a wypoczywający zapowiedzieli się już na kolejny rok.

 • Kajakiem po jeziorze Trzemeszno
  08
  wrzesień
  2017

  Kajakarskie wyczyny

  Do naszego domu wakacyjnego pod Męcikałem na Kaszubach przypłynęła grupa zorganizowana kajakarzy. Było wesoło i gwarnie. Po udanym, długim spływie dziczyzna z grilla to rarytas. Goście posiedzieli do późnych godzin wieczornych przy ognisku, wspominając przygody na trasie kajakowej.